Konkurs plastyczny dla dzieci "Pieniądz przyszłości"


Kochani chciałabym was poinformować o konkursie "Pieniądz Przyszłości". Konkurs ten łączy w sobie elementy zabawy i nauki. Temat prac to: "jak wyobrażasz sobie pieniądz przyszłości?". Dzięki dowolnej technice wykonania pracy dzieci mogą uwolnić swoją wyobraźnię i ćwiczyć swoją kreatywność. Ważną rolę w konkursie spełnia również rodzic, który powoli może wprowadzać swoje dziecko w realia codziennego życia, tłumacząc mu czym jest pieniądz i jaką rolę spełnia. Konkurs daje również możliwość wspólnej zabawy i budowania więzi z dzieckiem, poprzez wspólne pochylenie się nad tematem pracy konkursowej. 

Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci z Polski w wieku od 6 do 13 lat.

Do udziału w konkursie zachęca bardzo duża pula cennych nagród. Sponsorom spodobała się edukacyjno-rozrywkowa forma konkursu i przekazali organizatorom wiele interesujących upominków. Wśród nagród znajdziemy: gry komputerowe, gry planszowe, bilety do parku rozrywki, darmowe lekcje tańca i wiele innych wartościowych nagród.

Organizatorem konkursu jest Mateusz Pawłowski - uczeń klasy III Technikum Administracyjnego przy SOSW dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać pracę konkursową do dnia 8 maja 2015 r. na adres:

Mateusz Pawłowski 
SOSW
ul. Hajducka 22
41-500 Chorzów

Na odwrocie pracy należy napisać imię, nazwisko i wiek uczestnika, tytuł pracy oraz imię i nazwisko opiekuna prawnego oraz adres zamieszkania i telefon kontaktowy. Więcej informacji można znaleźć na portalu www.pieniadzprzyszlosci.pl oraz na profilu FB facebook.com/konkurs.pieniadzprzyszlosci.

Zachęcam do wzięcia w konkursie i dzielenia się informacją o nim z innymi.
Udostępnij na Google Plus

About agata ulasiuk

  Blogger Comment

5 komentarze:

 1. Świetna inicjatywa konkursu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdybym tylko umiała rysować to wzięłabym udział :)

  OdpowiedzUsuń
 3. szkoda, że nie jestem dzieckiem, bo brakuej mi już takich konkursow hehe ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje dziecko wzieło już udział ;)

  OdpowiedzUsuń