Nasza przeszłość buduje naszą przyszłość


Nigdy się nie poddawaj. Słowa, które mają za zadanie motywować, jednak czy zawsze można się podnieść? Czasem niektóre ciosy są zbyt mocne. Najgorsze jednak jest to, że nie można cofnąć czasu, przemyśleć niektórych rzeczy i je zrozumieć. Każdego dnia uczymy się czegoś innego i wykorzystujemy to w przyszłości. Nasza przeszłość buduje naszą przyszłość. Staramy się nie popełniać tych samych błędów, wystrzegamy się ich, lecz na naszej drodze stają przeszkody, które są nieuniknione, przez co wszystko się dłuży. Tymi przeszkodami są ludzie, którzy chcą dla nas dobrze, a tak naprawdę wyrządzają najwięcej szkód. Oczywiście są też wrogowie i inne osoby, jednak to bliscy ranią najbardziej. Dla człowieka największym problem jest drugi człowiek. Nasze życie opiera się głównie na ludziach, to oni budują naszą przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, jednak czasem układają nie tę drogę, a my po niej stąpamy.

Sukienka -  Rosegal  Naszyjnik - Born Pretty Store


Sukienka -  Rosegal  Naszyjnik - Born Pretty Store

Udostępnij na Google Plus

About agata ulasiuk

  Blogger Comment

11 komentarze:

 1. Piękne zdjęcia, świetny naszyjnik!
  Zapraszam na mojego bloga.
  http://lessismoreblogspot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to się mówi: 'Homo homini lupus'. Trzeba bardzo uważać na ludzi, którymi się otaczamy, bo to oni w dużej mierze mają wpływ na nasze życie.

  [blog]

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytając to można sobie dużo przemyśleć, fajnie :) Mądre słowa. No i super zdjęcia. Fajne miejsce i sukienka :3 Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Łał świetna ta sukienka, a zdjęcia bardzo czarujące jestem pod wrażeniem!

  http://livetourevel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful blog dear! Amazing post! NEW POSTS--> http://blondelafemme.blogspot.ru/2016/08/dresslily-wishlist.html http://blondelafemme.blogspot.ru/2016/08/zaful-wishlist.html Please view the post and leave a comments in my blog =))

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna sukienka<3 Ma cudowny kolorek!
  I ten klimat zdjęć...<3

  www.justcleo.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. piękna sesja, sielanka i relaks od samego patrzenia :)

  OdpowiedzUsuń